Gizlilik ve Güvenlik

Site sayfalarını kişisel herhangi bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilir, ürün ve kampanyalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden temin edilebilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz mektebihayal.com tarafından korunmaktadır. mektebihayal.com üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere saklar. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızdan diğer kişilere verilmeyecektir. Eğitim satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileri mektebihayal.com tarafından saklanmamaktadır. Stripe altyapısı ile direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır.

Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekliliğini vurgulamak isteriz. mektebihayal.com hiçbir suretle telefonda yada mail yolu ile kredi kartı bilgisi paylaşmanızı istememektedir.

Portalımızda mektebihayal.com tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

mektebihayal.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında mektebihayal.com’a sormak istediğiniz soru olursa her zaman [email protected] e-posta adresi üzerinden bize ulaiabilirsiniz.